Zlepšete si kvalitu života s vertikální markýzou – ochrání vás před sluncem i nežádoucími pohledy


Vertikální markýza se stává stále oblíbenějším řešením pro ochranu proti slunci, ale také před nežádoucími pohledy od sousedů či kolemjdoucích.

Díky širokému výběru materiálů a barevných provedení můžete markýzu snadno přizpůsobit vašemu stylu a vkusu.

Jak funguje vertikální markýza

Vertikální markýza se skládá z textilního plátna, které je namontováno na rolovacím mechanismu. Díky vertikálnímu posunu se vám podaří snadno odstínit slunce i před drbavými sousedy, kteří by vás neradi nechali na pokoji.

Účinná ochrana před sluncem

Vertikální markýza vám dokáže účinně ochránit proti přímému slunci. Tím snížíte teplotu v místnosti a zároveň i nepotřebně velké náklady na klimatizaci. Můžete si tedy užívat příjemnou atmosféru svého domova bez toho, že byste museli platit vysoké účty za elektřinu.

Soukromí a ochrana proti nežádoucím pohledům

Vertikální markýza je také vynikajícím řešením pro ty, kteří ocení soukromí a nechtějí být na odiv okolí. Díky tomuto jednoduchému a efektivnímu přístroji můžete být v klidu a mít vše pod kontrolou. Navíc se vám podaří odrazit nežádoucí slunce, takže se sníží jakékoliv riziko poškození vašeho nábytku.

Zkuste si nyní objednat vertikální markýzu a užívat si krásného počasí bez jakýchkoliv kompromisů!