Ratiboř

Záříte ve Vaší koupelně s moderním stylem Ruční Sprchy s Hadicí

Ruční Sprchy s Hadicí moderního stylu pro vaši koupelnu

Koupelny nejsou již to, co bývaly, a nyní je možné, abyste sesadili s moderním designem i do své koupelny. Ruční sprchy s hadicí mohou usnadnit život a dodat jí třešničku na dortu. Toto jsou některé důvody, proč byste měli vážně zvážit použití ruční sprchy s hadicí pro moderní design vaší koupelny:

1. Snadná montáž

Ruční sprchy s hadicí jsou oblíbené díky jejich snadnému způsobu instalace. Nemusíte si lámat hlavu s žádnou sofistikovanou instalací, jako u klasické termostatické sprchy.

2. Jeden produkt místo několika

Ušetříte čas a peníze tím, že nainstalujete ruční sprchu s hadicí, protože zahrnuje všechno potřebné, abyste mohli získat dokonalou koupelnu. Tento kompletní balíček obsahuje: sprchu, hadici a držák.

3. Až dokonalá úprava sprchy

U ruční sprchy s hadicí naleznete design, který je kromě funkčnosti i stylový. K dispozici jsou mnohé tvary a designy, ve kterých si můžete vybrat ten, který vám nejlépe sedne. Pokud tedy chcete propůjčit osobnímu doteku do designu vaší koupelny, ruční sprcha s hadicí je způsob, jak toho dosáhnout.

4. Pokročilý účinek oplachování

Tato ruční sprcha vám poskytne skvělý účinek oplachování. Potřebujete jen mírné stlačení ruční sprchy a máte skvělý a masivní proud, který vám pomůže cítit se po každé sprchové séti jako nový.

5. Bezpečnost pro všechny

Ruční sprchy s hadicí leží v nízké výšce, což je skvělé z hlediska bezpečnosti. Pokud jsou děti u sebe doma, je méně pravděpodobné, že se hojně spálí, protože si myslí, že používají sprchu.

6. Úspory vody

Při instalaci ruční sprchy s hadicí můžete ušetřit až 50 % vody, ve srovnání s termostatickou sprchou. To znamená, že možná budete mít nižší účty za vodu.

Jak vidíte, ruční sprchy s hadicí vám přinášejí mnoho výhod. Projděte si naši širokou nabídku ručních sprch s hadicí Naradi-CZ.cz:

• Moderní sprcha se samonastavující hadicí
  • Kompaktní ruční sprcha se samonastavující hadicí
  • Sprcha na zeď s polopanelovou sprchou
  • Sprcha s moderním designem
  • Sprcha s kruhovou hadicí
  • Sprchová hadice

Ať už je váš styl klasický nebo moderní, můžete zazářit ve své koupelně, pouhým zvýšením úrovně designu s ruční sprchou s hadicí.