Rubriky
Ratiboř

Žádný domov bez rolety: skvělý způsob, jak zajistit intimitu i krásu okolního prostředí


Rolety jsou praktickým a estetickým elementem každého domu, tvoří klasickou součást domácnosti a dokáží zajistit bezpečí, soukromí, intimitu i krásu. Nejenom, že pomáhají ochránit vás a váš domov, ale mohou se stát skvělým designovým prvkem, jenž dodá interiéru unikátní vzhled. Pojďme se společně podívat na to, jak pomocí rolety můžete vaši domácnost oživit a ochránit.

Výhody rolet

Kroměštílení slunečního světla a zajištění soukromí, mají rolety i dalšívýhody. Podstatnou benefity je, že zároveň zateplí okna, ušetří tak energii a dokážou snížit hluk zvenčí. Také jsou opravdu jednoduché na údržbu a čištění.

Twists na klasiku

Rolety bývaly „obyčejné“, ale dnes máte mnoho možností, jak oživit vaši domácnost. Místo klasické kombinace bílé barvy s kovovou částí, můžete se rozhodnout pro rolety s moderní funkcí nacht stellung, nebo zabudovanou částí s heslem zatímco základní barva může zůstat oblíbená bílá. Vyberete si rolety s jednorázovým ovládáním, nebo alespoň s perlovým ovladačem. Měli byste zmínit, že vysoce kvalitní rolety jsou vypouštěny jako těsněné nebo s jinými speciálními prvky, jako nastavitelná vhodnost, jednoduché instalace a optimalizovaná těsnost. Díky těmto zásadám se zajistí kvalitní termický komfort.

VIze sladěna se skutkem

Chcela byste, aby vaše rolety byly viditelné? Pokud máte interiér s moderními, čistými liniemi a bledými odstíny, je pro vás nejlepší volbou použít elegantní pastelový odstín, třeba šedou nebo béžovou. V případě, že máte v interiéru kontrastní prvky, můžetepoužít výrazné odstíny, například korálovou nebo zelenou. Pro zatáčenou roletu s moderním designem se dokonale hodí odstíny vodního nebo třeba se objevit černá. U každé barvy by vámrolety měly dodat vnitřní klid, intimitu a až luxusní pohodu. Pokud je vaším cílem, můžete si dokonce vybrat modely rolet, které díky fresce nebo vlastnímu designu.

Benefity do vašeho domova

Rolety jsou skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Kromě ochrany před sluncem, ochrany soukromí a ochrany proti hluku, nezapomínejte ani na ochranu proti větru aoustému přírodnímu krásu okolního prostředí. Rolety ho efektivně izoluje, a vy si můžete užívat svojí vlastničku v soukromí. Můžete si vybrat z rozvíjení nabídim vnabyteklevneji.cz.

List důvodů, proč rolety volit?

  1. Sníží intenzitu slunce ve vaší domácnosti.
  2. Lze je vybrat ve různých odstínech barev.
  3. Úsporka energií i na ovládání.
  4. Vzdálené ovládání pro snadnější přístup.
  5. Udržujte svůj domov v anonymitě.

Krásu a intimitu, můžete snadno docílit s roletami v NabytekLevneji.cz.