Vychutnejte si 64 hodin krásného světla s vůní košíku tulipánů ze svíčky ze sójového vosku We Love Candles


Vychutnejte si romantiku svíček ve společnosti WeLoveCandles

Ať už si svíčkou zpříjemníte večer s partnerem, odpočinek ve vaně se sklenkou šampaňského nebo náladu u slavnostní večeře, jejich společnost uklidňuje a plamínek čistí vzduch. Zůstane jen příjemná vůně a skvělá atmosféra.

Přírodní ingredience bez toxických látek

Pozornost věnovaná jakosti vedla k založení značky WeLoveCandles. Věříme totiž, že můžeme vytvářet svíčky ze 100% přírodních rostlinných ingrediencí. Vyhýbáme se toxickým a geneticky modifikovaným materiálům a zdrojům.

Vynikající zpracování a maximální profesionalita

Sklenice, ve kterých jsou naše svíčky, vyrábí mistr sklář v polské sklářské manufaktuře. Jakmile jednou poznáte kvalitu této haute couture kvalitní práce, nebudete chtít již nic jiného. Týmu WeLoveCandles záleží na maximální spokojenosti zákazníka a maximální profesionalitě, ať už jde o zpracování samotného výrobku, nebo jeho kvalitu.

Zakoupení svíčky We Love Candles

Pokud se chcete vyzbrojit svíčkou We Love Candles, stačí navštívit náš eshop na odkaze www.nabyteklevneji.cz/produkt/svicka-ze-sojoveho-vosku-we-love-candles-basket-of-tulips-doba-horeni-64-hodin. Svíčka ze sójového vosku s vůní košíku tulipánů dokáže vykouzlit tu pravou romantickou atmosféru. Užijte si krásných 64 hodin světla a příjemné vůně.

We Love Candles

Díky svému praktickému zapalování a dvěma knotům bude vaše svíčka hořet tak dlouho, jak zdrojová surovina dovolí. Tento produkt není určen pro potravinové použití. Svíčku byste neměli nechat hořet bez dozoru.

Užijte si krásný večer s We Love Candles!