Vossen koupelnová předložka 67/120 cm – dokonalý doplněk pro vaši koupelnu!

S touto koupelnovou předložkou ve značkové kvalitě VOSSEN si Vaše nohy budou vychutnávat příjemnou hebkost a měkkost!

Přednosti koupelnové předložky Vossen:

  • Vysoká kvalita – Vossen je značka s dlouholetou tradicí v oblasti výroby textilu pro domácnost.
  • Kvalitní materiál – Povrch předložky je vyroben ze 100% bavlny, což zaručuje příjemnost doteku se kůží.
  • Protiskluzová úprava – Předložka je opatřena protiskluzovou úpravou, která zajišťuje bezpečné kroky na mokrém podkladu.
  • Moderní design – Světle šedá barva je moderním a příjemně působícím prvkem do jakékoliv koupelny.

Oceníte také její velikost – má rozměry cca 67 x 120 cm, takže ji můžete umístit jak na podlahu vedle vany, tak i před sprchový kout.

Nejenže tato koupelnová předložka poslouží jako chránič podlahy, ale navíc přispěje ke zvýšení komfortu při každodenním užívání koupelny.

Předložka Vossen je nejen praktickým, ale také designovým doplňkem do koupelny. Světle šedá barva navodí příjemný pocit a výborně ladí s ostatními prvkami v koupelně.

Pokud tedy i Vy hledáte kvalitní a moderní koupelnovou předložku, která Vaši koupelnu povyšuje na vyšší úroveň komfortu i designu, pak je tato předložka Vossen tou správnou volbou.

Zde se můžete podívat na detaily koupelnové předložky Vossen 67/120 cm

Koupelnová předložka Vossen ve světle šedé barvě

Nezapomeňte na to, že koupelnová předložka patří mezi základní doplňky každé koupelny. Kromě ochrany podlahy chrání také před pádem na mokré podlaze.

Správně zvolená koupelnová předložka může být také moderním prvkem koupelny, jakým je tato trendová předložka Vossen v barvě světle šedé.

Vemte si tedy do koupelny naši koupelnovou předložku Vossen a dejte si pohodlný zážitek z každodenního používání koupelny.