Užívejte si cestu do pohody – Polohovací Zahradní Křeslo!


Všichni víme, že si potřebujeme najít čas, abychom se odpočinuli od každodenního shonu. Tyto chvíle bohužel často trávíme sedět u počítače, myslet na problémy a nedochází nám, že naše tělo potřebuje odpočinout. S polohovacím zahradním křeslem z produkce společnosti CODINA je to jednoduché. Můžete si užívat veškeré pohody po celý den.

Čím je tento křeslo tak speciální?

Začneme tím nejzákladnějším. Jedná se o kvalitní a elegantní zahradní křeslo, které je konstruováno pro venkovní i vnitřní použití. Povrch je vyroben z odolného a ekologického plastu. Strčitelná skládací konstrukce a sklopné operadlo vás překvapí svou pohodlností a funkčností. Křeslo je dostatečně pevné, ale zároveň dostatečně lehké pro přemístění.

Obdivujte pohodlí!

Když si vezmete do ruky jednotlivé polohovací prvky, rychle si uvědomíte, že křeslo se nám podřídí a prispôsobí se podle našich požadavků. Křeslo je pevné, ale zároveň použitím mechanických pohybů měkké a pohodlné. Obsazením operadla se položením chrániče se můžete zhroutit do komfortu polohovacího křesla.

Cestujte přes styl

Toto polohovací zahradní křeslo je dostupné v mnoha moderních barevných odstínech a vzorech. Lehce si můžete vybrat mezi elegantním černým a výrazným tyrkysovým. Všechny barvy lze doladit k vašemu pokojovému dizajnu či k východnímu orientu.

Další benefity:

  • Polohovací operadlo
  • Látkový chránič
  • Množství barevných odstínů
  • Snadné čištění
  • Nádherné detaily

Užívejte si svou cestu do pohody a rozmrazte se v polohovacím zahradním křesle společnosti CODINA.

Udělejte si svůj dům pohodlnější! Pro více informací se podívejte na website společnosti CODINA.