Umyvadlová baterie Hansa DESIGNO se senzorem chrom – produktový popis a recenze


Umyvadlová baterie Hansa DESIGNO se senzorem chrom

Popis produktu

Čelní stojánková umyvadlová baterie se senzorem. Tento produkt přináší prémiovou kvalitu a moderní design do vaší koupelny. Baterie je vyrobena v chromovém provedení, což zajišťuje vysoký lesk a odolnost vůči korozi. Díky senzoru není potřeba baterii ovládat manuálně, což zvyšuje hygienický standard a navíc šetří vodou a energií.

Průtok baterie je 1,8 litrů/minutu. Tento průtok je ekonomický a šetří vodu, což přispívá k zachování životního prostředí.

Výška baterie je 13,9 cm. Díky této výšce lze snadno umývat ruce přímo pod proudem vody, což zvyšuje komfort a pohodlí.

Ramínko je ve výšce 10,9 cm. Tuto výšku lze snadno nastavit dle vašich potřeb a preferencí.

Recenze

Jan, 32 let

Tuto baterii jsme si pořídili s manželkou do naší nové koupelny a jsme s ní velmi spokojeni. Je elegantní, moderní a velice praktická. Používání senzoru nám umožňuje správně dávkovat vodu a šetřit ji, což oceníme na našich účtech za vodu. Určitě doporučuji.

Anna, 28 let

Tato baterie nám byla doporučena naším instalatérem a musím říct, že jsme nadšeni! Je to skvělá volba pro naši malou koupelnu. Díky senzoru jsme ještě ušetřili na místě, protože jsme nemuseli dávat manuálně ovládanou baterii. Výška baterie je ideální a umývání rukou pod proudem vody je velmi jednoduché. Určitě doporučuji.

Umyvadlová baterie Hansa DESIGNO se senzorem chrom