Stylový skleněný džbánek Affekdesign Mirella 1,6L s zlatými detaily


Džbánek Affekdesign Mirella je skvělým příkladem toho, jak se díky správné kombinaci materiálů a detailů z obyčejného výrobku může stát designový prvek pro každodenní použití.

Perfektní forma džbánu

Džbán Mirella je vytvořen ze skla a jeho krásná forma ({„„} kterou si určitě oblíbíte {„„}) jej činí velmi atraktivním doplňkem k vašemu interiéru. Kromě toho je třeba zdůraznit zlaté dno džbánku ({„„} které dodává nápojům úplně novou dimenzi {„„}), které z džbánku Affekdesign Mirella dělá velmi jedinečný a originální kousek nádobí.

Nádherný doplněk do každé kuchyně

Pokud hledáte stylový džbánek, kterým můžete servírovat nápoje ve svém domě, pak je džbánek Affekdesign Mirella ideální volbou. Držet v ruce takový nádherný a designový předmět je obrovským potěšením a každý vaši návštěvu jistě zaujme originálním vzhledem džbánku.

Je třeba upozornit, že džbán Affekdesign Mirella 1,6L s zlatými detaily není vhodný do myčky nádobí, a proto doporučujeme mytí v teplé vodě s mýdlem.

Pokud Vás zaujal tento skvělý kousek, určitě si ho pořiďte zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/affekdesign-skleneny-dzbanek-mirella-1-6l-zlaty

Stylový skleněný džbánek Affekdesign Mirella 1,6L s zlatými detaily

Závěr

Džbán Affekdesign Mirella 1,6L s zlatými detaily je skvělým příkladem toho, jak dokáže kombinace materiálů a detailů z jednoduchého výrobku vytvořit něco úplně jiného a originálního. Krásná forma džbánu a zlaté detaily na dně dělají z něj velmi speciální kousek. Pokud hledáte stylový džbánek pro každodenní použití, neměli byste ho určitě přehlédnout.