Stylové závěsné světlo Frandsen Grace v hnědo-zlatém provedení

Elegantní závěsné světlo Frandsen Grace je krásnou a designovou ozdobou nejen obývacích pokojů. Závěsné světlo je ideální pro osvětlení interiérů nebo zvýraznění atmosféry, kdekoli je potřeba. Skleněnému stínidlu tvaru okouzlující kopule v hnědé barvě dominují jednoduché linie, díky kterému je toto osvětlení vhodné do moderních, ale i klasických interiérů.

Stylové závěsné světlo Frandsen Grace v hnědo-zlatém provedení

Kombinace tónovaného hnědého skla a lehce asymetrický tvar působí velice impozantně a jedinečně a ponoří tak váš prostor do příjemné atmosféry. Závěsné skleněné světlo Frandsen Grace je nejen útulný zdroj světla, ale zároveň dodá interiéru jedinečný styl.

Kvůli svému designu je závěsné světlo přesně tím, co vaše místnost potřebuje

Toto závěsné světlo působí velmi unikátním dojmem. Jeho hnědo-zlaté provedení a asymetrický tvar jsou velice atraktivní a elegantní. Je ideální pro místnosti, které potřebují nejen praktické, ale i estetické osvětlení.

Stylové závěsné světlo Frandsen Grace v hnědo-zlatém provedení

Skleněné stínidlo je k dispozici v průměrech 21 centimetrů, takže je velikostně vhodné pro standardní velikosti místností. Pokud máte větší prostory, je možné zakoupit více kusů a vytvořit tak dokonalé osvětlení pro celou místnost.

Stylové závěsné světlo Frandsen Grace v hnědo-zlatém provedení

Instalace je velice snadná

Díky přiloženému řetězci a krytu závěsného mechanismu, je instalace světla velice jednoduchá. Jednoduše ho pověsíte tam, kde si přejete. Je vhodné však nechat instalaci na odborníkovi.

Pokud chcete mít ve svém interiéru originální osvětlení, které budou okouzlovat vaše okolí, neváhejte a pořiďte si závěsné skleněné světlo Frandsen Grace v hnědo-zlatém provedení. Zakoupit ho můžete na https://www.codina.cz/produkt/hnedo-zlate-sklenene-zavesne-svetlo-frandsen-grace-21-cm