Skládací úložná krabice Compactor SMART s víkem – praktické a prostorné řešení pro váš domov

Úložná krabice z omyvatelného PVC s víkem, které nepropustí prach, vlhkost ani roztoče. Elegantní řešení pro skladování oblečení a dalších doplňků. Úložné boxy a krabice Compactor Smart jsou stylové a zároveň praktické. Krabice je dost velká, abyste do ní uložili např. několik svetrů nebo sezónních doplňků, jako jsou čepice a šály. Můžete ji však používat na skladování téměř čehokoliv od kosmetiky po nejrůznější toaletní potřeby.

Odolná a praktická

Bílá barva se snadno sladí s každým interiérem a přední průhledné okénko vám pomůže rychle zjistit, co se v krabici ukrývá. Odolnost krabice zajistí použitý materiál – zesílená lepenka potažená PVC. Tento materiál vám umožní krabici skládat a rozkládat podle potřeby. Tak na ni nebudete zbytečně plýtvat místem, ale vždy si ji můžete snadno uložit a vyndat při potřebě.

Skvělý pomocník v každodenním životě

Skládací úložná krabice Compactor SMART s víkem je skvělým pomocníkem v každodenním životě. Při skladování věcí si můžete být jisti, že vše zůstane čisté a suché. Krabici můžete používat také jako prostorný batoh na výlety, když budete potřebovat mít u sebe více věcí. Stačí ji jednoduše složit a uložit do batohu. Krabici můžete využít i jako praktický organizér v autě – například pro dětské hračky.

Skládací úložná krabice Compactor SMART s víkem

Dostupná cena

Tato úložná krabice je skvělým řešením pro ty, kdo chtějí prostorný a praktický úložný prostor za dobrou cenu. Skladování vašich věcí tak díky ní již nebude problém. I vy si ji můžete objednat online zde a začít využívat její výhody již brzy.