Šedý krátkovlasý kusový koberec Oslo TX 2 Design – kontrast barev v moderním designu


Šedý krátkovlasý kusový koberec Oslo TX 2 Design

Kontrast barev v moderním designu

Potřebujete do svého interiéru moderní prvky, které vám pomohou domácnost oživit a pozvednout na novou úroveň? Ale zároveň by to nemělo být něco velkého, co vás donutí přeorganizovat celou domácnost. Pak vsaďte na kusový koberec s krátkým vlasem v příjemně šedé barvě. Díky její neutralitě máte v ruce kousek, který se hodí absolutně všude – boho, hygge i industry styl si jej zamilují a vykouzlí tu nejlepší atmosféru – v obývacím pokoji, ložnici, předsíni nebo kanceláři nebo pracovně.

Krátký vlas je na dotek i došlap velmi jemný, příjemný a měkoučký. Vypadá velmi luxusně a svým vzhledem připomíná králičí srst. Můžete si na něj bez obav sednout i lehnout, spodní vrstva izoluje chlad i hluk jdoucí z podlahy, takže vám ani dlouhé sezení nebude vadit. Můžete pohodlně relaxovat, číst knihu nebo sledovat seriály. Když mu věnujete dostatečnou péči, odmění se vám dlouhou životností.

Unikátní design

Při pohledu na tento koberec vás zaujmou nejen jeho vlastnosti a užitečnost, ale také unikátní design. Barevná kombinace šedé a bílé vytváří krásný kontrast a moderní vzhled. Koberec je členitý a díky tomu působí živě a dynamicky. Vhodnou velikostí 120 x 160 cm doplní interiér v malých i větších prostorách. Můžete ho použít i jako barevný akcent v minimalistickém zařízení.

Výhody kusového koberece

Kusový koberec je ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduchost a flexibilitu. Můžete si jej snadno přesunout do jiné místnosti, když budete mít potřebu změnu prostory trošku oživit. Díky kousečkovému provedení nebudete mít problém s tím, že by se kazil celý koberec. Stačí vyměnit jen ten poškozený kousek a máte zase jako nový.

Jaký styl se hodí ke kobereci Oslo TX 2 Design?

Jak jsme již zmínili, koberec se hodí do mnoha stylů. Pokud máte rádi boho styl, můžete ho použít jako základ a doplnit ho o dobové dekorace, jako jsou například makramé, koberce z rohožek či zavěšené svícny. Pro milovníky hygee stylu ho zase můžete doplnit o plyšové polštáře a přikrývky, aby byl váš interiér pohodlný a útulný. A pokud upřednostňujete industriální styl, koberec se šedým betonovým nádechem dokonale ladí k železným doplňkům a různým průmyslově vyhlížejícím dekoracím.

Závěr

Pokud hledáte moderní a stylový prvek do svého bydlení, který navíc nebude náročný na údržbu a bude se hodit do mnoha stylů, doporučujeme vám koberec Oslo TX 2 Design. Skvěle se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice nebo předsíně. Nenechte si ujít možnost pořídit si tento unikátní kusový koberec, který vám bude sloužit mnoho let.

Zde si můžete koupit koberec Oslo TX 2 Design