Sada kuchyňských boxů Hermia Cleos – 3 kusy v šedé barvě


Praktické boxy na potraviny pro přehlednost v kuchyni

Kdysi jsme měli doma kuchyňskou skříň, která byla naprosto přeplněná různými krabičkami, sáčky a vakuovými obaly. Všechno to bylo tak roztříštěné, že jsme se s manželem nikdy neuměli soustředit na to, co aktuálně potřebujeme připravit k jídlu. Rozhodli jsme se proto pořídit něco, co by nám výrazně ulehčilo ukládání potravin a zlepšilo naši kuchyňskou organizaci.

Proto jsme si pořídili sadu kuchyňských boxů Hermia Cleos, které nás překvapily nejen svou praktičností, ale i designem. Tyto boxy jsou v šedé barvě, kterou jsme si oblíbili a opravdu se nám hodí k našemu stylu.

Sada obsahuje tři boxy různých velikostí, které se hodí na různé typy potravin. Malé krabičky jsou vhodné například na ořechy, sušené ovoce, koření a další drobnosti. Střední krabičky zase poslouží na rýži, těstoviny, cukr a jiné suché potraviny. Největší boxy pak využijeme na větší množství potravin, například na brambory nebo cibuli. Díky různým velikostem můžeme snadno sestavit set na míru našim potřebám.

Vyrobené z kvalitního plastu

Boxy jsou vyrobené z plastu, což je materiál, který nás příjemně překvapil. Plastové krabičky jsou totiž velice lehké, ale zároveň odolné a stabilní. Nedají se snadno rozbít ani poškodit. Navíc se také snadno udržují čisté. Stačí je omýt vodou a mýdlem a hned jsou jako nové.

Design boxů je moderní a elegantní. Šedá barva se hodí do každé kuchyně a zároveň boxy vypadají velmi stylově. Většina kuchyňských boxů vypadá velmi jednotvárně, ale tyto jsou jiné. Pro nás je důležité, aby se nám líbily, protože takové kuchyňské doplňky tvoří důležitou součást výbavy kuchyně.

Závěr: Sada kuchyňských boxů Hermia Cleos je skvělou volbou

Určitě se shodneme, že praktické boxy na potraviny jsou nedílnou součástí kuchyně a usnadňují nám ukládání a organizaci potravin. Sada Hermia Cleos nás přesvědčila svou praktičností, ale i stylovým designem. Naše kuchyň působí díky nim mnohem přehledněji a čistěji.

Pokud i vy hledáte kvalitní způsob, jak si všechno krásně uložit a mít kuchyň přehlednou, rozhodně si prohlédněte tuto sadu kuchyňských boxů na stránkách Interierio.cz. Rozměry boxů jsou 10 x10 x 16,5 cm a pořídíte tři kusy za skvělou cenu. Doporučujeme!

Kuchyňské boxy Hermia Cleos