Rozkládací pohovka WAVE s potahem z nubuku 27/21


Rozkládací pohovka WAVE s potahem z nubuku 27/21

Popis pohovky

je moderní pohovka s úložným prostorem a funkcí rozložení na lůžko. Pohovka je vyrobena v kombinaci dřeva a LTD, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost.

Pohodlné sezení Vám zajístí kvalítní výplně sedáků a použité pružiny Bonell. Ty se postarají o dokonalou podporu Vašeho těla a udržení dobrého sedácího komfortu po mnoho let.

Úložný prostor

disponuje také úložným prostorem.

Díky tomu si můžete snadno a rychle uschovat deky, polštáře nebo jiné věci, které se Vám doma válí a potřebujete je schovat.

Funkce rozložení na lůžko

Funkce rozložení na lůžko je další vlastností, která dělá tento kousek nábytku velmi praktickým.

Rozkládací pohovka WAVE se rozloží pomocí výsuvného mechanismu, který je snadno ovladatelný. Po rozložení se pohova se stává pohodlným lůžkem pro hosty či Vaše rodinné příslušníky.

Potah z nubuku 27/21

Potah z nubuku 27/21 má krásnou a decentní strukturu.

Jeho povrch je hebký na dotek a velmi příjemný na sezení. Kromě toho je potah odolný proti oděru, takže dokáže odolat i náročnému každodennímu používání.

Závěr

Rozkládací pohovka WAVE s potahem z nubuku 27/21 je kvalitním kouskem nábytku, který Vám nabídne nejen pohodlné sezení a úložný prostor, ale také možnost využití jako přistýlky pro hosty.

Chcete-li si tuto pohovku zakoupit, navštivte prosím stránku https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/rozkladaci-pohovka-wave-provedeni-nubuk-27-nubuk-21 a objednejte si ji ještě dnes.