Praktické a vkusné skříně do šatny pro dokonalý outfit!

Vybrat si skříň do šatny může být náročné, ale není to nemožné. Šatny jsou místem našeho společného působení všech našich kousků oblečení, a z tohoto důvodu je důležité mít skříň, která odpovídá našim potřebám a vkusu.

Vyberte si skříň podle stylu vaší místnosti!

Některé skříně jsou vyrobeny pro jednotlivé kousky, jako jsou boty, šaty, trička a kalhoty, jiné mají mnoho polic a zásuvek pro ošacení převážně každého druhu. Mým oblíbeným tipem je vybrat skříň, která odpovídá stylu vaší místnosti. Pokud máte romantickou místnost, může být základní šatní skříň dřevěná nebo bílá, s kovovými ozdobami. Pokud máte retro místnost, můžete si vybrat skříň v dobré střední stolici, s lesklými a kovovými částmi, které připomínají dobu minulou. Na druhé straně, pokud máte moderní místnost, můžete si vybrat skříň v monochromatickém stylu, která je jednoduchá a čistá, s nízkým množstvím ozdoby.

Vyberte si skříň podle vašich potřeb!

Jak víme, každý má jiné potřeby, co se týče skříně do šatny. Pokud máte velké množství bot, můžete si vybrat skříň s policemi a mnoho botníků. Pokud si často sundáváte obuv a nevyužíváte nižší mezery, můžete si vybrat skříň s policemi, takže budete mít vysoké místo pro oblečení a boty a méně místa pro spodní prádlo a další spodní věci. Pokud máte mnoho oblečení a často si měníte celou kolekci, můžete si vybrat skříň s mnoha zásuvkami, což vám umožní uspořádat každý kousek.

Skvělý nábytek je klíčem k dokonalé šatně. Stojí za to investovat do kvalitní skříně, která bude sloužit po mnoho let. Pokud si nejste jisti, co chcete, nebo potřebujete poradit, obraťte se na designéra nebo prodejce, kteří vám mohou nabídnout spoustu inspirace a nápadů.