Nový stylový konferenční stolek Hanah Home Tab s délkou 105 cm v bílo-béžovém provedení

Netradiční vzhled stolu TAB si zamilujete, jeho kombinace bílé a dubové barvy je velmi elegantní. Stůl má mnoho otevřených úložných polic na drobné předměty. Je vyrobený z dřevotřísky potažené melaminem 18 mm.

Rozměry:

  • Šířka: 105 cm
  • Výška: 32 cm
  • Hloubka: 60 cm
  • Šířka horní police: 80 cm
  • Šířka boční police: 25 cm

Tento stylový konferenční stolek je ideální pro moderně zařízené kanceláře, konferenční prostory či salónky. Klasické stolky již nejsou tím pravým řešením pro prostory, které se snaží vypadat moderně a nevšedně. Proto vám nabízíme tento designový kousek, který určitě upoutá pozornost vašich návštěvníků.

Tento konferenční stolek se hodí nejen do kanceláří, ale i do vašeho domova. Odtud může jeho styl přejít celkově i do interiéru a dotvořit tak prostor, který stojí za vidění.

Cena tohoto stylového konferenčního stolku se pohybuje v rozmezí 2 500 – 3 000 Kč. Pokud stále váháte, zda si tento kousek pořídit, doporučujeme vám navštívit webové stránky nášeho e-shopu, kde si můžete prohlédnout další kousky nábytku v moderním stylu a porovnat si ceny a výběr.

Stolek Tab

Tento stůl je vyroben z kvalitních materiálů a disponuje množstvím úložných prostor. Proto se jedná o praktický a zároveň stylový doplněk do vašeho interiéru. Jeho rozměry jsou uvedeny výše, takže si můžete přesně zvolit, jestli se vám do daného prostoru vejde.

Závěrem je třeba podotknout, že tento stolek TAB od značky Hanah Home je vhodný pro všechny, kteří hledají moderní nábytek s elegantním provedením a praktickým využitím úložného prostoru. Neváhejte a pořiďte si tento kousek do vašeho domova či kanceláře.

Zdroj: Nábytek přehledně