Nový ALBULA box 6L v zelené barvě – praktický a stylový pomocník

ALBULA box je vyroben z recyklovaného plastu a má objem 6L. Jedná se o malý úložný box s víkem a madlem, který je ideální pro systematické ukládání menších věcí v dětských pokojích, koupelnách, kuchyních, nebo kdekoliv jinde, kde potřebujete praktické řešení na uskladnění vašich věcí.

Tento praktický pomocník má univerzální a modulární využití. Boxy Albula jsou stohovatelné, takže je můžete skládat podle vlastních potřeb. Víko boxu můžete zcela otevřít a sklopit dozadu, což vám umožní snadný přístup k uloženým věcem.

Moderní design a kvalitní provedení

Design boxu ALBULA je moderní a stylový, což jej činí atraktivním doplňkem do vašeho domova. Kvalitní provedení od švýcarské značky Rotho zaručuje bezproblémové a spolehlivé používání.

Technické údaje:

  • Rozměry: 23,5 x 20 x 20,8 cm (d x š x v)
  • Materiál: recyklovaný plast
  • Barva: zelená
  • Hmotnost: 0,35 kg

ALBULA box 6L – zelený je plně dostupný na trhu. Pokud chcete vyzkoušet tento praktický a stylový pomocník, doporučujeme vám si ho zakoupit.

Nakupovat můžete zde.

Ať už ho budete mít v koupelně na různé kosmetické produkty, v kuchyni na koření nebo do malého dětského pokoje, box ALBULA 6L v provedení zelené barvy přináší praktičnost a nadčasový design.

ALBULA box 6L - zelený

Zdroj: www.rotho.com/cs/home