Nová knihovna ASIR s bílou designovou předlohou POTENA

Máte-li rádi jednoduchý styl, pak Vás může oslovit právě knihovna POTENA. Tento kousek nábytku nabízí nejen praktické účely, ale také hezký a minimalistický design.

Knihovna s pěti policemi nabízí dostatek úložného prostoru a je vhodná do jakékoliv místnosti. Pokud tedy potřebujete uložit nějaké knihy, dekorace nebo jiné předměty, ASIR POTENA Vám nabízí spoustu možností.

Knihovna ASIR POTENA je vyrobena z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě a z plastových 12 cm vysokých nohou. Díky tomu je knihovna velmi stabilní a odolná, a tak můžete mít jistotu, že Váš nábytek Vás dlouho potěší.

Rozměry

Šířka: 50 cm

Hloubka: 25 cm

Výška: 162 cm

Chcete si pořídit tuto novou knihovnu ASIR POTENA? Pak doporučujeme navštívit internetový obchod KupsiNabytek.cz, kde si můžete knihovnu objednat za skvělou cenu.

ASIR POTENA knihovna

Mějte přehled o svých věcech a hezky je uspořádejte v této nové knihovně ASIR POTENA.