Moderní design a přirozená krása – Komoda Michal 1 z bukového dřeva


Moderní komoda Michal

Pokud hledáte kvalitní a moderní kus nábytku, tak jste právě na správném místě. Komoda Michal 1 je novým produktem na našem trhu a její design je kombinací moderního stylu a přirozené krásy dřeva.

Dodáváme v dekoru buk

Tato moderní komoda je dodávána v dekoru bukového dřeva, který z ní dělá jedinečný kus nábytku pro váš domov.

Parametry:

Šířka: 106 cm

Výška: 75 cm

Hloubka: 35 cm

Materiál

Komoda Michal 1 je vyrobena z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva, povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Pro údržbu této moderní komody vám stačí běžně dostupné prostředky na úklid. Postupujte vždy dle návodu použití a používejte měkkou bavlněnou úterku místo ostrých hadříků, abyste zabránili poškrábání povrchu. Pokud tato komoda obsahuje demontovatelné spoje, je důležité občas provést dotažení, aby nedocházelo k jejich uvolnění.

Montáž

Komoda Michal 1 je dodávána v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Zkrátka, pokud hledáte kvalitní a moderní kus nábytku, který dodá vašemu domu přirozenou krásu dřeva, Komoda Michal 1 z bukového dřeva je pro vás tou správnou volbou. Navštivte naši stránku a prohlédněte si ji zde.

Komoda Michal 1 z bukového dřeva

Komoda Michal 1 není jen praktickým kusem nábytku, ale je také stylovou dekorací, která dodá vašemu domu eleganci a modernost. Buďte trendsetterem a pořiďte si tuto moderní komodu už dnes.