Mikroplyšové ložní povlečení s květinovým vzorem Mona v rozměru 140×200 cm

Je vám v noci chladno? S tímto příjemným, mikroplyšovým povlečením je problém vyřešen. Nezaručujeme ovšem, že se vám bude chtít ráno vstávat. Povlečení, které se stane dokonalým doplňkem zimních nocí a krásnou ozdobou vaší ložnice.

Skladba materiálu

Mikrovlákno se stává stále populárnějším materiálem pro výrobu ložního prádla. Je vyrobeno z malých vláken, které jsou mnohonásobně tenčí než lidský vlas a poskytují tak výbornou prodyšnost a pohodlí. Díky tomu mikroplyšové povlečení reguluje teplotu a zabraňuje pocení během noci.

PES je zkratka pro polyester, který je vysoce odolný vůči otěru a vlhkosti. Materiál je velmi pevný a odolný, což zaručuje dlouhou životnost ložního prádla.

Rozměr a gramáž materiálu

Přikrývka v rozměru 140 x 200 cm je ideální pro jednolůžko. Polštář má rozměr 70 x 90 cm, takže je vhodný pro běžné velikosti polštářů. Gramáž materiálu činí 230g/m², což zaručuje dostatečnou tepelnou izolaci a zároveň udržuje povlečení nadýchané a měkké.

Květinový vzor Mona

Povlečení s květinovým vzorem Mona vám navodí romantickou a příjemnou atmosféru v ložnici. Květinový motiv se skvěle hodí do každého interiéru a dodá mu pocit svěžesti a lehkosti.

Mikroplyšové ložní povlečení s květinovým vzorem Mona si můžete zakoupit zde na eshopu Nábytek přehledně.

Alergická péče

Alergie na roztoče a plísně bývají velmi časté a způsobují bolesti hlavy, kýchání, čichání až astmatické záchvaty. Mikrovlákno je vhodným materiálem pro alergiky, jelikož nedrží žádné bakterie a nepodporuje růst roztočů, kteří jsou jedním z nejvýznamnějších alergenů v domácnosti.

Obsah balení

Balení obsahuje soupravu na jednolůžko, která zahrnuje jednu přikrývku a jeden polštář.

Mikroplyšové ložní povlečení s květinovým vzorem Mona

Nezapomeňte si dopřát klidné a příjemné spaní s tímto elegantním a kvalitním mikroplyšovým ložním povlečením. Užijte si dlouhé a teplé noci a probuďte se plně odpočatí a svěží do nového dne.