Malá baltimore/černá Moreno komoda pro vaše moderní bydlení

V dnešní době se stále více lidí snaží vybavit své bydlení moderními kousky nábytku, které nejenže vypadají dobře, ale také splňují svůj účel. Jedním z takových kousků je i malá baltimore/černá Moreno komoda. Tento kousek nábytku vám skvěle poslouží nejen jako úložný prostor, ale také jako elegantní detail vašeho interiéru.

Velmi moderní komoda Moreno

Moreno je moderní komoda, která se hodí do každého moderního bydlení. Je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek o síle 16-18mm a dodáváme ji v dekoru ořech baltimore s možností dodání v černé nebo bílé barvě.

Koupit Moreno Komodu nyní

Parametry:

  • Komoda: 55x110x40cm

Materiál

Nábytek Moreno je vyroben z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Pro údržbu Moreno komody můžete používat běžné, k tomuto účelu dostupné prostředky. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku a nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž

Nábytek Moreno je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Nábytek Moreno

Koupit Moreno Komodu nyní