Kuchyně SHAULA v šedém a růžovém provedení s černými detaily v rozměrech 270/410 cm

Kuchyně je jedním z nejvíce využívaných prostorů v bytě či domě a proto je důležité, aby byla nejen praktická, ale také funkční a esteticky pěkná. Pokud hledáte zajímavou a moderní kuchyňskou vzorovou sestavu, tak by se vám mohla líbit kuchyňská sestava SHAULA v barvě korpusu grey (záda – bílý sololit) s vysokým leskem na dvířcích ve spojení s růžovou a černou barvou v kombinaci.

Popis kuchyňské sestavy SHAULA

Tato kuchyňská vzorová sestava se skládá z celkem deseti skříněk, z toho pět horních (W2 50, 2x W2 40, W3 80) a pět spodních (D3m 50, 4x D4m 40, D11k 60, D8z 80 a D14 DP 60). Korpus výrobcem vyroben z lamina o tloušťce 16 mm, s hrany o tloušťce ABS.

Dvířka jsou potažena vysokolesklou fólií na MDF desce s tloušťkou 16 mm. Všechny otvory jsou předvrtané pro umístění úchytek. Sklo je montované již při výrobě. Kování je zajištěno panty Hettich SENSYS s integrovaným mechanismem tlumení Silent System, který zajišťuje tichý a plynulý chod dvířek. Pro zásuvky byl použit metaboxový pojezd.

Každá skříňka je vybavena stejnými úchytkami, které jsou součástí balení. U výklopných skříněk jsou použity výklopné písty Blum. Dolní skříňky jsou umístěny na nožkách a sokl je součástí balení. Skříňky jsou vybaveny dvěma kusy soklu – jedním čelním a jedním bočním, které se uchycují pomocí nacvakávacích kolébek.

Kuchyňská sestava SHAULA dodávána v demontovaném stavu s celkovou délkou 270/410 cm. V ceně produktu není zahrnuta pracovní deska, dřez a další spotřebiče. Záruka na celou kuchyňskou sestavu je 24 měsíců.

Barvy skříněk v kuchyni SHAULA

Největší pozornost si zaslouží samozřejmě barva kuchyně. Korpus skříněk se vyznačuje úrovní kvality zpracování, která je pro nabízené cenové relace nadprůměrná. Možnost výběru hlavních tónů je široký: korpus může být bílý, sivý, černý nebo dřevový.

Jako další se pak nabízí velmi syté růžové barvy, zlatavé a modré, záleží tedy na vaší volbě. Barva nábytku kvůli privátnosti interiéru nebo výdajů řeší stále více lidí, zejména pokud se jedná o kuchyně.

Odkaz na koupi kuchyně SHAULA:

V případě zájmu o tuto kuchyňskou sestavu můžete využít nabídky na stránkách výrobce: https://www.sidonia.cz/produkt/kuchyne-shaula-270-410-cm-korpus-grey-rose-red-black.

Proč si nevybrat kuchyňskou sestavu SHAULA?

Kuchyňská sestava SHAULA je praktická, funkční a navíc velmi esteticky pěkná. Výhodou této kuchyně je široká nabídka barev, z čehož si může vybírat každý podle svého vkusu. Skříňky jsou vybaveny kvalitním kováním a vysoce lesklými dvířky.

Kuchyňská sestava se skládá z deseti skříněk a dodává se v demontovaném stavu. Záruka na celou kuchyňskou sestavu je 24 měsíců, takže se nemusíte bát, že by se po několika měsících začaly objevovat problémy s kováním nebo