Krémový kameninový kalíšek na vajíčko pro dokonalou prezentaci – Bitz Basics Matte Cream


O značce

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce

Kameninové nádobí se těší velké oblibě a není se čemu divit. Vychází z toho i kolekce Basics od značky Bits, která nabízí minimalisticky pojaté hrnky, mísy, talíře a vázy, které v sobě pojí krásný design a praktické využití na jedničku.

Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické. Kolekce Basics nabízí vysokou kvalitu zpracování a originální design, který ocení každý milovník minimalistického stylu v kuchyni.

Krémový kameninový kalíšek na vajíčko

Pro prezentaci vašich snídaní nebo svačin, které si raději připravujete doma, je perfektní krémový kameninový kalíšek na vajíčko z kolekce Basics. Tento krémový kalíšek s matným povrchem a rozměry 13 x 10,5 cm dokonale doplní minimalistický styl vaší kuchyně.

Kromě prezentace vajíček může být kalíšek využit také na podávání smoothie nebo jogurtů. Kalíšek je vyroben z kameniny, která zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Navíc kalíšek snadno udržíte v čistotě a lze jej mýt v myčce na nádobí.

Závěr

Vyzkoušejte kameninové nádobí z kolekce Basics od značky Bitz a zcela jistě se zamilujete do jeho dokonalé kombinace krásného designu a praktického využití. A pokud chcete dokonale prezentovat svá vajíčka, není nic lepšího, než si pořídit kalíšek na vajíčko z kolekce Bitz Basics Matte Cream. Můžete si jej zakoupit na odkazu bitz.cz.