Koupě věšáku na ručníky MEXEN Stick ve zlatém provedení

Když jsem se rozhodla udělat si malou změnu v koupelně, napadlo mě, že bych mohla vyměnit své staré věšáky na ručníky za něco nového a moderního. A tak jsem narazila na velmi zajímavý produkt – věšák na ručníky MEXEN Stick ve zlatém provedení.

Vlastnosti věšáku MEXEN Stick

Tento věšák na ručníky patří do produktové série MEXEN Remo a je vyrobený z pevného kovu. Jeho povrchová úprava vypadá velmi luxusně a elegantně v kombinaci se zlatou barvou. Jeho šířka činí 645 mm, což je dostatečný prostor na pověšení několika ručníků. Navíc, výška věšáku je pouze 52 mm, takže vás nebude rušit při pohybu v koupelně. Vzdálenost věšáku od stěny činí 73 mm, takže to dokonale odpovídá mému požadavku na nenápadnost věšáku na ručníky.

Výběr správného věšáku pro vaši koupelnu

Při výběru věšáku na ručníky do koupelny je důležité zvážit mnoho faktorů. Jedním z nich je samozřejmě design, ale nejedná se zdaleka o jediný faktor. Také byste měli zvážit, zda věšák bude dostatečně velký na to, aby vás uspokojil svým účelem. Dále je třeba zohlednit materiál, ze kterého je věšák vyrobený, aby byl dostatečně pevný a vydržel váhu ručníků. Nakonec je dobré zkontrolovat, jak věšák na ručníky bude vypadat vzhledem k celkovému interiéru koupelny a zda se tam hodí.

Pro mě osobně byl výběr věšáku na ručníky MEXEN Stick zcela jasný. Jeho moderní a luxusní design, spolu s vysokou funkcionalitou a kvalitou, kterou nabízí, to bylo to, o co jsem usilovala. Proto jsem se rozhodla koupit si tento produkt a nebyla jsem zklamaná.

Zdroj: Srovnavacnabytku.cz