Konferenční stolek SORO od MEBLINE – moderní design v bílé dubové/ bílé barvě


Rozměry

Šířka: 100,5cm

Výška: 44,5cm

Hloubka: 55,5cm

Specifické informace

Materiál: Deska stolku: Deska z lamina 22mm, Nohy: Vyrobené z práškově lakované oceli

Tento konferenční stolek má velmi moderní design a bude se hodit do každého kancelářského prostoru nebo obývacího pokoje. Deska stolku je vyrobena z lamina o tloušťce 22mm, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost vůči poškrábání. Nohy jsou vyrobeny z kvalitní práškově lakované oceli, která zajišťuje jejich stabilnost a dlouhou životnost. Pokud hledáte dokonalý konferenční stolek pro váš interiér, SORO je pro vás tou správnou volbou.

Barevné provedení: Deska stolku: Bílý Dub, Nohy: Bílý

Tento konferenční stolek má unikátní bílý dubový design, který mu dává moderní vzhled a zároveň se dokonale hodí k vašemu interiéru. Barevné provedení bude vypadat krásně s bílou, šedou a dokonce i s hnědou barvou nábytku. Nohy jsou také bílé a dokonale ladí s celkovým designem stolku.

Záruka: 24 měsíců

Pokud hledáte moderní a kvalitní konferenční stolek pro váš domov nebo kancelář, určitě byste měli zvážit tento stůl od MEBLINE. Koupíte ho na stránkách https://www.bestnabytek.cz/produkt/mebline-konferencni-stolek-soro-bily-dub-bily, kde ho můžete zakoupit za skvělou cenu a s 24 měsíci záruky. Tak neváhejte a přidejte si moderní konferenční stolek SORO od MEBLINE do vašeho interiéru dříve, než bude pryč.

Konferenční stolek SORO od MEBLINE

Pokud hledáte moderní a kvalitní konferenční stolek pro váš domov nebo kancelář, určitě byste měli zvážit tento stůl od MEBLINE. Koupíte ho na stránkách https://www.bestnabytek.cz/produkt/mebline-konferencni-stolek-soro-bily-dub-bily, kde ho můžete zakoupit za skvělou cenu a s 24 měsíci záruky. Tak neváhejte a přidejte si moderní konferenční stolek SORO od MEBLINE do vašeho interiéru dříve, než bude pryč.

Konferenční stolek SORO od MEBLINE

Pokud hledáte moderní a kvalitní konferenční stolek pro váš domov nebo kancelář, určitě byste měli zvážit tento stůl od MEBLINE. Koupíte ho na stránkách https://www.bestnabytek.cz/produkt/mebline-konferencni-stolek-soro-bily-dub-bily, kde ho můžete zakoupit za skvělou cenu a s 24 měsíci záruky. Tak neváhejte a přidejte si moderní konferenční stolek SORO od MEBLINE do vašeho interiéru dříve, než bude pryč.