HALMAR přináší čalouněné křeslo Foso I v světlé šedé barvě!

HALMAR, známý výrobce nábytku, přináší na trh moderní a stylové čalouněné křeslo Foso I v světlé šedé barvě. Křeslo ze série Foso je v nadčasovém designu, který zaujme nejen v moderních kuchyních, ale také v klasických interiérech.

Křeslo Foso I je velmi pohodlné a zaručuje dostatek odpočinku. Sedák i opěrák jsou čalouněný příjemnou tkaninou v šedé barvě, což zajišťuje maximální komfort pro sedění. Konstrukci křesla tvoří chromováná ocel, což zaručuje dlouhou životnost a pevnost křesla.

Křeslo Foso I v světlé šedé barvě

Rozměry křesla Foso I

  • Šířka: 69 cm
  • Hloubka: 76 cm
  • Výška křesla: 81 cm
  • Výška sedu: 46 cm
  • Nosnost: 120 kg

Křeslo Foso I je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a pohodlný nábytek pro svůj domov.

Podívejte se i na další výrobky ze série Foso na https://www.nabytekhned.cz/produkt/halmar-calounene-kreslo-foso-i-svetle-sede.