HALMAR Kuchyňská linka Fiola v moderním designu 260 cm – kombinace dubu sonoma a bílého lesku

Moderní kuchyňská linka ze série Fiola nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z dřevotřískové desky s laminováním (LDTD). Korpus je zhotoven v dekoru dubu sonoma, přední strany dvířek a pracovní deska jsou v bílé lesklé barvě. Plastové úchytky jsou ve stříbrné barvě.

Délka kuchyňské linky je 260 cm. Kuchyňská linka se skládá z různých skříněk rozličných tvarů. Horní skříňka nad digestoří s výklopnými dvířky je vybavena plynovým pístem pro lepší otevírání. Každá ze skříněk obsahuje panty s tlumením dovření. Pořadí skříněk lze měnit. Pracovní deska má tloušťku 28 mm. Spodní lišta slouží jako nohy linky.

Další informace o kuchyňské lince:

  • Dřezová skříňka je dodávána bez pracovní desky. Spotřebiče a dřez nejsou součástí kuchyňské linky.
  • Linka má hmotnost 134,8 kg a je dodávána v demontu s přehledným návodem k montáži. Jednotlivé skříňky a doplňky jsou zabaleny do několika balíků.
  • Pro upevnění horních skříněk jsou součástí upevňovací lišty na přišroubování ke zdi s šrouby a hmoždinkami. Samozřejmostí je i spojovací šroub, který udrží linku pohromadě.
  • V balení najdete i nastavitelné nožičky a plastové zámečky, kterými se ukotvuje spodní krycí lišta v barvě dub sonoma.

Cena této kuchyňské linky se pohybuje kolem 15 000 Kč. Podívejte se i na další kuchyňské linky ze série Fiola na isolund.cz.

Sestava obsahuje: