Halmar CASSINA – Elegantní noční stolek pro váš pokoj


Halmar CASSINA

Vyrobení

Halmar CASSINA je noční stolek vyrobený z kombinace MDF a dýhy v přírodním odstínu. Nožky jsou z masivního dřeva – kaučukovníku. Tato kombinace materiálů dává stolečku skvělé vzhledové vlastnosti, zároveň více odolává opotřebení a mechanickým poškozením.

Vzhled

Halmar CASSINA má elegantní vzhled v retro stylu, který osloví každého, kdo hledá stylový a praktický noční stolek pro svou ložnici. Je to idální doplněk v každém moderním interiéru. Stolek má praktický šuplík, do kterého můžete uložit drobnosti, aby vaše ložnice vypadala uklizeně a útulně.

Montáž

Halmar CASSINA je dodáván v demontu tak, aby byla manipulace s ním snadná a naše doporučení vám pomohou s jeho rychlou montáží. V balení jsou také přiloženy všechny potřebné šrouby a nářadí, abyste se vyhnuli nežádoucím problémům při montáži.

Pojďte si zakoupit tento fantastický noční stolek a nechte ho být ozdobou vaší ložnice. Můžete si ho zakoupit na adrese: https://www.maliboo.cz/produkt/halmar-nocni-stolek-cassina.

Halmar CASSINA montáž