Eka Čalouněná postel Elegant 120×200 cm v béžové barvě látky Trinity bez úložného prostoru

Ním materiálem pro čalouněnou postel. Navíc lze tuto látku snadno udržovat, protože je snadno čistitelná a odolná vůči otěru.

LAMELOVÝ ROŠT
Lamelový rošt je základním prvkem každé postele. Jedná se o konstrukci, která svými lamelami podporuje matraci a tím zajišťuje optimální spánek. Lamely jsou vyrobeny z různých materiálů, jako jsou dřevo, kov či plast. Kvalitní lamelový rošt dodává posteli potřebnou pevnost, pružnost a stabilitu. Konstrukce lamelového roštu umožňuje, aby se vaše tělo během noci odpočívalo a regenerovalo správně.

ÚLOŽNÝ PROSTOR
Volitelný úložný prostor je velkým přínosem této postele. Tento prostor se nachází pod matrací a s jeho pomocí lze efektivně využít prostor v ložnici. Díky úložnému prostoru můžete uskladnit třeba ložní prádlo, polštáře nebo peřiny. Jedná se o praktické řešení, které se hodí zejména do menších prostor.
 
VÝHODY ČALOUNĚNÉ POSTELE ELEGANT
Eka Čalouněná postel Elegant se jistě stane dominantním prvkem každé ložnice. Tento kousek láká svým moderním designem a představuje skvělý počin pro všechny, kteří upřednostňují pohodlný spánek, stylový vzhled a volbu velikosti a barvy. Neuvěřitelnou výhodou této postele je přítomnost lamelového roštu, který zajišťuje optimální podporu těla. Dále můžete zvolit variantu s úložným prostorem, díky čemuž budete mít v ložnici vždy po ruce všechno, co potřebujete.

Závěrem lze říci, že je ideální volbou pro všechny, kdo hledají komfort a stylový design. Tento kousek nábytku poskytuje vše, co potřebujete pro správný spánek – pohodlí, stabilitu a dostatek prostoru. Pokud se rozhodnete pro tuto postel, získáte naprosto nevšední kus nábytku, který Vám poskytne jedinečný prostor na od