Dětský regál SONGMICS s vesmírnými motivy – ideální pro uspořádání knih a hraček


Proč je důležité uklidit hračky?

Nevíte, jak se efektivně zbavit nepořádku v dětském pokoji?
Nutit dítě uklízet není vždy snadné, ale důležité. Pomozte mu při tom a ukážte mu cestu, jak si samo uklízet. Uspořádání hraček v dětském pokoji je důležité pro rozvoj dítěte. Dítě také snáze najde to, co hledá, a udrží si přehled o tom, co má.

Dokonalý regál pro dětský pokoj

Pro uspořádání hraček a knih v dětském pokoji jsou ideální regály. SONGMICS dětský regál na knihy a hračky s vesmírnými motivy je pro takové úkoly dokonalý.

SONGMICS dětský regál na knihy a hračky

Funkční rozdělení regálu

Tento regál je vybaven třemi přihrádkami na knihy, třemi malými a jednou velkou poličkou na vycpaná zvířata, a dvěma zásuvkami na stavební bloky. To umožňuje snadnou organizaci všech důležitých věcí pro hry a učení.

Barva a možnosti rozložení

SONGMICS dětský regál na knihy a hračky s vesmírnými motivy má bílou barvu a je vyroben z dřevotřísky, textilního kompozitu a barevných nálepek. Regál měří 93 x 30 x 100 cm a váží 18,8 kg.

Nakupujte bezpečně

Chcete-li svému dítěti pořídit takovýto regál, zkuste se podívat na www.crosta.cz, kde si můžete tento výrobek snadno objednat.

S již tuto knihovnu můžete pomoci svému dítěti s organizací hraček a školních potřeb. Pomozte mu rozvíjet smysl pro pořádek již od dětského věku.