Designová sametová pohovka v bordové barvě pro luxusní interiér


Micadoni Kendal: Velkolepá rohová pohovka s charakteristickým prošíváním

Sametový úplet s hladkým povrchem a jemným leskem je jedním z nejluxusnějších materiálů používaných na nábytku. A když jde o rohovou pohovku Kendal od značky Micadoni, jeho použití se zdá jako naprostá nutnost. Strhující kombinace jemného sametu a nápadného prošívání s bublinkovým efektem je nejen vizuálně okouzlující, ale také extrémně pohodlná.

Bublinkové sedáky, opěradla a područky dělají z Kendalu skutečně pohodlnou pohovku, která láká k nespoutané relaxaci. Přes to všechno ale Kendal stále zůstává elegantní a noblesní.

Čistící technologie Cleanaboo zajišťuje, že absorpce tekutin je minimální. To znamená, že není třeba se obávat o nechtěné skvrny na pohovce. Kendal také obsahuje certifikát PETPROOF, který zaručuje zvýšenou odolnost proti poškrábání a oděrům způsobeným drápy mazlíčků.

Zároveň ale nabízí kolekce Kendal množství barevných možností, od neutrálních až po zářivé barvy, aby se Kendal hodil do každého interiéru.

Kendal pro váš skandinávský nebo glamour interiér

Pokud hledáte, jak zútulnit váš luxusní interiér, neváhejte se zaměřit na kolekci Kendal. Jeho moderní design a vynikající funkčnost dodají vašemu domovu ten nezbytný lesk. Navíc se to stane díky jeho charakteristickému prošívání a sametovému povrchu.

Rohová pohovka Kendal od společnosti Micadoni je kouzelným kouskem nábytku

Kromě své zjevné krásy nabízí Kendal také fantastickou pohodlnost. Ať už sedíte na měkkých bublinkových sedácích nebo se opíráte o hebké opěradlo, vždy budete mít pocit, že právě sedíte na skvostném kousku nábytku.

Jeden z největších beneficí Kendalu je jeho všestrannost. Tento skvostný kus nábytku nejen zaujme na první pohled, ale především zútulní váš interiér ve skandinávském nebo glamour stylu.

Vlastnosti produktu Kendal od společnosti Micadoni

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohyb