BIZZOTTO jídelní židle LUCILA – elegantní kousek do vaší jídelny s číslem 0671474


O PRODUKTU

Designová jídelní židle LUCILA od italského výrobce nábytku BIZZOTTO je složena z černě práškovaných tenkých ocelových nohou a horního kovového sedáku, který je kompletně omotán přírodním proutím ve světlé přírodní barvě. Tento elegantní kousek do vaší jídelny bude ihned přitahovat pozornost každého návštěvníka vašeho domu.

Vlož si k nám na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/bizzotto-jidelni-zidle-lucila-svetla-0671474, a kupte si tento jedinečný kousek ještě dnes.

S ČÍM SLADIT

Židle skvěle zapadne do všech interiérů, kde vládne příroda a přírodní materiály, nejen v BOHO stylu. Ovšem zároveň také skvěle zapadne do skandinávských či rustikálních laděných prostorů. Nejlépe ji sladíte s jídelním stolem z masivního dřeva, se kterým vytvoříte nádherný set. Radost jistě udělá také ve vaší zimní zahradě či zakryté terase.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Stylový design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Jedinečný výrobek

Zápory

  • Netradiční produkt

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál nohou: práškovaný kov
  • Barva nohou: černá
  • Materiál sedáku: přírodní vlákno
  • Barva sedáku: přírodní
  • Rozměr vxšxh: 85x45x55 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž je jednoduchá, pouze spojte vrchní sedací část s nohami. Pokud chcete udržet vaši židli v co nejlepší kondici, bráníte ji extrémní vlhkosti a neustálému slunečnímu záření. Nečistoty odstraňujte pomocí suchého hadříku.

BIZZOTTO jídelní židle LUCILA

Ponořte se do této elegantní krásy, kterou vám poskytuje BIZZOTTO jídelní židle LUCILA.