Bílý koberec Universal Norge Dots – styl a kvalita pro vaši podlahu!

Koberce Universal vás budou bavit! Tyhle kousky se rázem stanou dominantou vašeho bydlení. Nejen, že ochrání nohy před zimou, ale dají celé místnosti novou tvář.

Bílý koberec Universal Norge Dots

Vysoká kvalita

Bílý koberec Universal Norge Dots se pyšní vysokou kvalitou díky speciální technologii heatset. Ta zajistí zbytnění vláken a jejich zvýšenou odolnost a prodlouženou životnost. Nejenže bude vypadat skvěle, ale bude i velmi odolný a snadno se udržuje.

Stylový design

Koberec Universal Norge Dots je navržen se stylovým designem, který dodá vaší místnosti na eleganci a vkusu. Bílé tečky na černém podkladu působí moderně a vytváří zajímavé grafické tvary. Vypadá pěkně jak na bílé tak i na tmavé podlaze.

Bílý koberec Universal Norge Dots

Dokonalá velikost pro každou místnost

Koberec Universal Norge Dots má rozměr 133 x 190 cm, což z něj dělá ideální doplněk do každé místnosti. Bez ohledu na velikost vaší místnosti, tento koberec padne dokonale a osvěží interiér.

Vlož si kousek stylu do svého bydlení

Nabízíme vám možnost vložit si kousek stylu do vašeho bydlení, a to tento bílý koberec Universal Norge Dots. Jeho stylový design a výjimečná kvalita jsou zárukou spokojenosti. Vyzdobte vaše podlahy tímto koberecem a cítěte, jak vaše místnosti dostanou nový život.

Koupit bílý koberec Universal Norge Dots nyní