Bílá tapeta s pestrobarevným vzorem Kave Home Miris II – rozjasní váš interiér

Tapeta Miris značky Kave Home je jako stvořená pro dětské pokojíčky, kterým dodá veselost a hravost. Její pestrobarevný motiv se skládá z drobných puntíků a trojúhelníků, které se dětem jistě hned zalíbí. Tapetu navíc kdykoliv snadno očistíte vlhkým hadříkem, takže se nemusíte bát špinavých obtisků dětských ručiček. Vybrat si můžete ze tří různých barevných variant.

Výběr barev

Tapeta Kave Home Miris II je k dispozici v třech různých barevných variantách:

  • Bílá s pestrobarevnými puntíky – nejvíce klasická varianta, která bude ladit s mnoha dalšími barvami a doplňky v pokoji.
  • Bílá s modrými puntíky – ideální pro pokojíček kluka, který má rád moře a lodě. Tento design kombinuje bílou základní barvu s modrou akcentovou barvou.
  • Bílá s růžovými puntíky – pro malou princeznu, která touží po romantickém pokoji. Tento design kombinuje bílou základní barvu s růžovou akcentovou barvou.

Pozn.: Lepidlo na tapety není součástí balení. Lepidlo nanášejte malířským válečkem přímo na suchou savou stěnu. Zkontrolujte, zda všechna balení tapet, které kupujete, mají stejné číslo barvy a zda je stěna savá a má neutrální barvu.

Bílá tapeta s pestrobarevným vzorem Kave Home Miris II

Pokud hledáte tapetu, která rozjasní váš interiér a dodá mu hravost, je tapeta Kave Home Miris II tou správnou volbou. Navíc se jednoduše udržuje, takže nemusíte mít strach z nečistot a obarvených rukou vašich dětí. Vyberte si jednu z tří barevných variant a udělejte svým dětem radost!