Bílá skříň s 3d3s designem od Falco – Skvělý doplněk každého interiéru


Základní informace o skříni

Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum má policovou část se třemi policemi, třemi zásuvkami a část šatní s jednou policí a šatní tyčí viz obrázek. Skříň je vyrobena z lamina o tloušťce 12 mm a má plastové úchytky. Barevné provedení: bílá. Dodáváno v demontu se schematickým návodem na montáž.

Proč si pořídit právě tuto skříň?

Pokud hledáte praktický a zároveň moderní doplněk do vašeho interiéru, pak je tato skříň tou správnou volbou. Díky elegantnímu bílému provedení se skříň skvěle hodí do jakéhokoliv prostoru. Design s 3d3s motivem od Falco navíc dodává skříni jedinečný vzhled, který se jistě staně skvělým okamžikem i pro vaše hosty.

Jakou výhodu nabízí tato skříň?

Tato skříň nabízí spoustu praktických řešení pro uložení vašeho oblečení, bot a doplňků. Díky třem policím si můžete snadno uspořádat například své trička, svetry či ponožky. Tři zásuvky pak nabídnou prostor pro uložení vašich bot a dalších drobností. Část šatní s jednou policí a šatní tyčí pak umožní uspořádání vašich košil, sukní, kalhot a dalšího oblečení na ramínkách.

Jak na montáž této skříně?

Skříň je dodávána v demontu, ale s přiloženým schematickým návodem na montáž si ji snadno sestavíte. Pokud nejste zvyklí si sestavovat nábytek sami, můžete využít služby nábytkářské firmy a nechat si skříň sestavit profesionálně.

Jaké jsou rozměry této skříně?

Tato skříň má rozměry 120 x 177 x 48 cm (šířka x výška x hloubka), takže patří mezi větší šatní skříně. Díky tomuto rozměru máte dostatek prostoru pro uspořádání svého oblečení, a to bez nutnosti pořizovat další skříně či úložné prostory. Pokud si nejste jistí, zda se skříně vejde do vašeho pokoje, můžete si předem zkontrolovat, zda máte dostatečný prostor.

Kde si tuto skříň můžete pořídit?

Tuto skříň můžete zakoupit v internetovém obchodě ISOLUND, který nabízí široký výběr nábytku a dekorací pro váš domov. Konkrétní produkt můžete najít na stránce: https://www.isolund.cz/produkt/falco-skrin-sid-3d3s-bila-3. Pokud si objednáte tuto skříň v ISOLUNDu, získáte kvalitní produkt od renomovaného výrobce za přijatelnou cenu.

Bílá skříň s 3d3s designem od Falco