ASIR Knihovna BALABAN v antracitovém provedení


ASIR Knihovna BALABAN je moderní a stylová knihovna v antracitovém provedení, která se hodí do jakékoliv místnosti. Nabízí celkem šest antracitových desek, které jsou díky kovovým spojnicím vyskládané vzhůru a nabízejí dostatečné odkládací prostory.

ASIR Knihovna BALABAN

Moderní design

Černo-antracitová knihovna BALABAN může být směle postavena do jakékoliv místnosti, kde chybí výraznější prvek. Její moderní design s černými kovovými spojnicemi dodá každému interiéru svěžest a originalitu. Navíc se hodí nejen k uložení knížek, ale také k vystavení dekorací a různých předmětů.

Kvalita a trvanlivost

Knihovna BALABAN je vyroben z kvalitních a trvanlivých materiálů. 18mm silné desky jsou pokryté 100% melaminem v černé barvě a zajišťují stabilitu a pevnost knihovny. Výšku nohou lze přizpůsobit podle potřeby, což umožňuje snadné umístění knihovny na nerovné podlahy.

ASIR Knihovna BALABAN detail

Rozměry knihovny

Celkové rozměry knihovny jsou:

  • Šířka: 46 cm
  • Výška: 148 cm
  • Hloubka: 30 cm
  • Výška police: 29 cm
  • Výška nohou: 15 cm

Knihovna BALABAN je ideálním řešením pro ty, kteří hledají moderní a praktický nábytek do obývacího pokojí nebo knihovny. Pokud se vám líbí, můžete si ji zakoupit na stránkách www.nabytekprozivot.cz.